" /> Basın – Yalın Zirve 2019

Basın

9’uncu YALIN ZİRVE Konferansı 2-3 Aralık 2019 tarihlerinde

İstanbul’da yalın düşünenleri bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Yalın Enstitü tarafından 2-3 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul, Şişli Radisson Blu Oteli’nde organize edilecek olan 9’uncu YALIN ZİRVE Konferansı 38 firmadan 54 konuşmacının katılımı ile zengin bir programa ev sahipliği yapacak. Hemen her sektörden deneyimli, vizyoner, üst düzey konuşmacılar son 20 yılda meydana gelen önemli atılımları, kazanımları, başarı öykülerini ve gelecek yıllar için hazırlıklarını paylaşacaklar.

Konferansın ana konuşmacısı Toyota Engineering Corporation (Japonya) Kurucusu ve Büyük Usta Toshio HORIKIRI ‘Japonya ve Toyota’nın Gelecek için Mücadelesi’nden bahsedecek. Uzun yıllar Toyota’da çalışan ve emekli olan, halen Çin, Kore, Rusya, ABD gibi ülkelerde Toyota Üretim Sistemi konusunda danışmanlık hizmetleri vermekte olan Horikiri, ayrıca güncel tecrübeleri ışığında ‘Ülkelerin Endüstri Düzeylerinin Mevcut Hali ve Yükselişi’ konusunda fikir ve önerilerin paylaşacak.

Yalın Uygulamalar, Ürün Tasarımı, Maliyet Yönetimi, Girişimcilik, Bilişime dair oturumların yanı sıra Yalın Enstitü’nün uzmanlarının yer alacakları atölye çalışmalarına da katılma şansı olacak. Ayrıca Yalın Enstitü’nün her geçen gün daha da geliştirdiği, yurtdışına ihracatını yaptığı bir ürün haline gelen YALIN MODEL FABRİKA, yakından incelenebilmesi ve anlaşılabilmesi için iki gün süresince sergilenecek.

Ayrıntılı bilgi için;

YALIN ENSTİTÜ DERNEĞİ

0212 271 84 51

buketk@lean.org.tr

www.yalinzirve.org.tr

zirve sponsorlar

Dikkat

Aktif katılımcı limiti dolmuştur. Gözlemci olarak katılabilirsiniz.


Dikkat

Bu Oturum Tamamen Dolmuştur.