" /> Duygu SİVRİOĞLU – Yalın Zirve 2019

Duygu SİVRİOĞLU

Genel Müdür
OZON TEKSTİL KONFEKSİYON SAN. VE TİC. A.Ş.

Ozon Tekstil’de Yalın Dönüşüm; Yeni Bir Kültür Yaratmak

1973 doğumlu Duygu Sivrioğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği’nden mezun olmuş, Bilgi Üniversitesi’nde MBA yapmış, Columbia Business School’da Digital Strategies for Business programını tamamlamıştır.

İş hayatına bir havayolu şirketinde uçak mühendisi olarak başlamış olup kariyerine tekstil sektörüne geçiş yaparak devam etmiştir. 2004-2018 yılları arasında Yeşim Tekstil’de Burberry, Tommy Hilfiger, Esprit, Calzedonia, Zara, Bershka, Pull&Bear, Guess, Celio, Aeon gibi Avrupa ve Uzakdoğu markalarının talepten tahsilata Business Unit Direktörlüğünü sürdürmüştür. Halen %100 Defacto iştiraki olan Sivas ve Batman’da üretim tesisleri olan Ozon Tekstil’in Genel Müdürlüğü görevine devam etmektedir.

Kariyeri boyunca insana yatırım en önemli değerlerinden biri olmuştur. Kurum içi koçluk ve sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak sürdürdüğü koçluk, iç eğitmenlik ile kişisel gelişimi ve çalışanını geliştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Yalın yönetim felsefesini öğrenme ve yaygınlaştırma konusunda çalıştığı kurumlarda öncü olmuştur.

Dikkat

Aktif katılımcı limiti dolmuştur. Gözlemci olarak katılabilirsiniz.


Dikkat

Bu Oturum Tamamen Dolmuştur.