" /> ERAY ULUGÜL – Yalın Zirve 2019

ERAY ULUGÜL

CEO

ANGST PFISTER GELİŞMİŞ TEKNİK ÇÖZÜMLER A.Ş.

Gelecek için Dönüşüm

1971 doğumlu olan Eray Ulugül, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü 1993 yılında bitirdikten sonra yine aynı bölümde Araştırma Görevlisi olarak çalışmış ve yüksek lisansını tamamlamıştır.  2004-2005 yılları arasında Koç Üniversitesi Executive MBA programını, son olarak da 2019 Nisan ayında Harvard Business School’da General Management programını bitirmiştir.

1996 yılında iş hayatına Borusan Mannesmann Boru’da başlayan Eray Ulugül Proje/Tasarım Mühendisliği, Bakım Mühendisliği, Üretim Yöneticiliği, 6 Sigma Siyah Kuşaklık, Usta Siyah Kuşaklık, Fabrika Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. 2006-2010 yılları arasında Borusan Mannesmann Boru Halkalı Fabrikası’nda yalın dönüşüm çalışmalarını sürdürmüştür. 2011-2013 yılları arasında Federal Mogul Sapanca ve İzmit Fabrikaları’nın Fabrika Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür.

Haziran 2013’den bu yana ise Bursa’da İsviçre kökenli Angst Pfister şirketinin CEO’luğunu yapmaktadır. Şirket Türkiye’deki ARGE Merkezi ile birlikte otomotiv ve endüstriyel sektörlerdeki üst düzey global müşterilerine hizmet vermektedir.

Dikkat

Aktif katılımcı limiti dolmuştur. Gözlemci olarak katılabilirsiniz.


Dikkat

Bu Oturum Tamamen Dolmuştur.