" /> Göksel BOYACIOĞLU – Yalın Zirve 2019

Göksel BOYACIOĞLU

Yapım Müdürü

TURNER INTERNATIONAL PROJE YÖNETİMİ LTD. ŞTİ.

Yalın İnşaat Yönetiminde Son Planlayıcı Sistemi

Göksel Boyacıoğlu, Turner International’da Yapım Müdürü’dür. Trakya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Göksel, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat İşletme Mühendisliği Yüksek Lisans derecesine sahiptir.

Turner’ın Proje Yöneticisi olduğu Emaar Square Projesi’nde kazı ve iksa işleri  kapsamında Teknik Ofis Müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. 3 yıl süren kazı ve iksa işlerinin tamamlanmasına müteakip, Yapım Müdürü olarak görev almaya başlamıştır. Emaar Square Projesi’nde Yapım Müdürü olarak, toplamda 850.000 m2 olan inşaat alanına sahip projenin, Otopark – AVM ve Konut kaba yapı işleri, buna ilave olarak tüm konut bloklarının (1 Kule + 4 Blok) ve ofis bloğunun ince işlerinden sorumlu olmuştur.

Emaar Square Projesi’nden önce Göksel, büyük bir inşaat şirketinde toplam 6 yıl Şantiye Şefi pozisyonunda çalışmış ve bu süreçte 3 adet lüks konut & ofis projesinin kazı aşamasından müşteri teslimine kadar olan tüm süreçlerinde yönetici pozisyonunda çalışmıştır.

2017 yılında Turner International’da İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Ziraat Bankası Kulleleri projesinde çalışmaya başlamıştır.

Göksel Boyacıoğlu, eğitim ve çalışma hayatı süresince farklı insanlarla birlikte çalışma, bir takımda yer alma, birlikte üretebilme ve hedeflere ulaşma konusunda çeşitli tecrübeler kazanmıştır. İş hayatının büyük bir kısmını yönetici olarak geçirmesi sebebi ile ekip ruhu ve liderlik konusunda da tecrübeye sahiptir.

Dikkat

Aktif katılımcı limiti dolmuştur. Gözlemci olarak katılabilirsiniz.


Dikkat

Bu Oturum Tamamen Dolmuştur.