" /> Hakan GÖRAL – Yalın Zirve 2019

HakanGoral_Foto

Hakan GÖRAL

Tarımsal Sanayi Grubundan sorumlu Başkan Yardımcısı, TEKFEN HOLDİNG
Y. K. Başkanı, TOROS TARIM SAN. VE TİC. A.Ş.

Yalın Yönetim Yolculuğunda Yönetimin Yolculuğu

Yalın Yönetime neden ihtiyaç duyuldu? Bu dönüşüme başlarken ne gibi adımlar atıldı? Ne tür zorluklarla karşılaşıp hangi çözüm önlemleri alındı?

1967 doğumlu Hakan Göral, 1985 yılında Eskişehir Anadolu Lisesi’nden, 1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1994 yılında Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlayan Göral, ayrıca Northwestern University, Kellogg School of Management ve Stanford University’de Executive Management ve Leadership konuları üzerine ileri seviyede eğitimler aldı.

1990-2002 yılları arasında Koç Holding’e bağlı Otomotiv İkmal Koordinasyon Grubu’nda Grup Müdürü unvanıyla tedarikçi geliştirme, satınalma ve merkezi satınalma faaliyetlerini koordine eden Göral, yine Koç Otomotiv Grubu şirketlerinde de çeşitli projeler yönetti. 2001-2004 yıllarında Mako Elektrik’e (Magneti Marelli J.V.) geçerek Satış, İnsan Kaynakları, Bilgi Teknolojileri, Muhasebe ve Finanstan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, CFO olarak görev aldı. 2006’da Döktaş’ı satın alan Componenta’nın Türkiye Kıdemli Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Göral, bu görevi kapsamında Compenenta Corporation Yürütme Kurulu Üyeliği yaptı ve Türkiye’deki dört iş biriminden sorumlu Genel Müdür olarak çalıştı. Ayrıca, Componenta Dökümcülük ve Tic. A.Ş. ile Kumsan A.Ş. şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. 2012-2016 tarihleri arasında İnci Holding CEO ve İcra Kurulu Başkanı olarak görev alan Göral, İnci Holding grup şirketleri olan İnci Akü, İncitaş, ISM, İnci Lojistik, Aten Brantner ve Maxion İnci’de Yönetim Kurulu Başkanlıkları ve Üyelikleri yaptı.

Nisan 2016 tarihi itibarıyla Toros Tarım Genel Müdürlüğü ve Tekfen Holding Tarımsal Sanayi Grubundan sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Hakan Göral, 20 Mart 2019 tarihinde Başkan Yardımcılığı görevine ek olarak Toros Tarım San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilmiştir.

Dikkat

Aktif katılımcı limiti dolmuştur. Gözlemci olarak katılabilirsiniz.


Dikkat

Bu Oturum Tamamen Dolmuştur.