" /> Halil İŞLEK – Yalın Zirve 2019

Halil İŞLEK

İşletme Enerji Yöneticisi

TÜPRAG METAL MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Yalın Maden

1986 yılından bu yana Türkiye’de metalik maden aramaları ve işletmeciliği yapmakta olan Tüprag, Efemçukuru Altın Madeninde 2013 yılında başladığı ‘yalın dönüşüm’ faaliyetlerini ara vermeden devam ettirmektedir. Bu oturumda Tüprag ‘YALIN MADEN’ olmanın detaylarını gerçekleştirmiş olduğu yalın uygulamalardan örnekler vererek paylaşacak.

  • Yalın Maden Değer Akışı Haritalama – DAH
  • Maden İş Güvenliği
  • Madende TPM Uygulamaları
  • Eğitim ve İnsan Gelişimi
  • Bölüm Hedef Yönetiminde A3 Raporlama
  • Kaizenler

1983 İzmir doğumlu olan Halil İŞLEK, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden 2006 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl ENKA İnşaat Rusya bünyesinde Proje & Tasarım Mühendisi olarak iş yaşamına başlamıştır. 2010 -2013 yıları arasında Habaş Demir Çelik / Aliağa Fabrikası’nda Ark Ocakları Elektrik Bakım Mühendisi olarak görev almıştır.

2013 yılında Tüprag Metal Madencilik A.Ş. Efemçukuru İşletmesi’nde Elektrik & Otomasyon Bakım Mühendisi olarak göreve başlayan Halil İŞLEK, 2016 yılından bu yana İşletme Enerji Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir. Tüprag ailesine katıldığı yıl itibariyle Yalın üretim kültürüyle tanışmış ve geçtiğimiz 6 yıllık süre içerisinde birçok TPM ve Enerji verimliliği projelerinde çeşitli görevlerde yer almıştır.

Dikkat

Aktif katılımcı limiti dolmuştur. Gözlemci olarak katılabilirsiniz.


Dikkat

Bu Oturum Tamamen Dolmuştur.