" /> Kemalettin AKKAYA – Yalın Zirve 2019

Kemalettin AKKAYA

Eğitim ve Geliştirme Müdürü

ANADOLU BİRLİK HOLDİNG

1976 yılında Ankara, Çankaya’da doğmuştur. Orta eğitimini Balıkesir Zühtü Özkardaşlar Lisesi’nde 1994 yılında tamamlamıştır. Lisans eğitimini Erciyes Üniversitesi İşletme bölümde 2000 yılında tamamlamıştır.

2001 yılında, Microsoft uzmanlık belgelendirmelerinden olan; MCSE, MCDBA ve MCP sınavlarını vererek sertifikalarını almıştır. Sonrasında Alpdata Yazılım’da Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak çalışma hayatına başlamış ve İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Döner Sermaye Otomasyonunu kurmuş ve 3 yıl süreyle yönetmiştir.

Sonrasında, hem sektör hem ülke değiştirme kararı alarak 2004-2007 Yenigün İnşaat A.Ş. Finans ve İdari İşler Müdürü olarak Kuveyt’te çalışmıştır.

Proje bitimiyle birlikte Ekin Proje’ye İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü pozisyonuyla transfer olmuş ve Doha – Katar Uluslararası Havalimanı Yolcu Terminali Projesinde 2007-2012 yılları arasında görev almıştır.

Projenin tamamlanmasıyla birlikte Polimeks İnşaat’ın teklifiyle Aşgabat – Türkmenistan Uluslararası Havalimanı projesine yine aynı pozisyonla transfer olmuştur.

Son yurtdışı deneyimi olarak da Sasel Saudi firmasıyla 2014-2016 yılları arasında Suudi Arabistan’daki 18 ayrı projenin koordinasyonundan sorumlu İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonuyla görev almıştır.

2016 yılı Mayıs ayında itibaren ise Torku çatı markasıyla bilinen Konya Şeker – Anadolu Birlik Holding bünyesinde Eğitim ve Kurumsal Gelişim Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Dikkat

Aktif katılımcı limiti dolmuştur. Gözlemci olarak katılabilirsiniz.


Dikkat

Bu Oturum Tamamen Dolmuştur.