top of page

Pierre JANNEZ

Pierre JANNEZ, Kıdemli Yalın BT Koçu, OPERAE PARTNERS

BİR MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME EKİBİ PROJESİNİ NASIL KURTARDI VE MÜŞTERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ?

 

Bir mobil uygulama geliştirme ekibi projesini nasıl kurtardı ve müşterinin yüzünü tekrar güldürdü?

Bu, araba kiralama mobil uygulaması geliştirmekle görevli bir ekibin hikayesidir; teslimat gecikti, kalite kötüydü, müşteri üzgündü ve neredeyse sözleşmeyi iptal etmeye hazırdı.

Pierre sunumunda projeyi tekrar rayına oturtmak, kusursuz bir uygulamayı zamanında teslim etmek ve müşterinin yüzünü yeniden gülümsetmek için TPS'yi ve problem çözmeyi nasıl kullandıklarını açıklayacak.

 

Pierre Jannez, bilgi teknolojisine uygulanan Toyota Yöntemi ve Toyota Üretim Sistemini kullanarak BT ekiplerinin performansını artırma konusunda uzmanlaşmış Kıdemli Yalın BT Koçudur. 2001 yılında çevik uygulamalarla ilgilenmeye başladı ve bunları 10 yıl boyunca Nokia'nın Fransız geliştirme ekibinde uyguladı. 2008 yılında Yalın'ı keşfetti. Toyota Üretim Sisteminin ilk uygulamaları, kalite ve teslim sürelerinde önemli iyileşmeler sağlayarak anında sonuçlar verdi. 2010 yılından bu yana, Operae Partners'ın ortağı olarak çalışmalarını yalın ilkelerin anlaşılmasına ve bunların bilgi teknolojisinin farklı alanlarına nasıl uygulanacağına adamıştır.

bottom of page