Program

Pazartesi, 2 ARALIK 2019
09:30-18:00

  SAAT KONUŞMACI ÜNVAN FİRMA KONU
Kayıt İşlemleri 08:30-09:30        
Ana Oturum 1 09:30-10:30 YALÇIN İPBÜKEN BAŞKAN YALIN ENSTİTÜ AÇILIŞ KONUŞMASI
    DEĞER ELÖVE İŞ LİDERİ MAGMA MEKATRONİK MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş. YALIN İŞ YAŞAMINA DOĞRU
    DR. HALİL İBRAHİM ÇETİN SANAYİ VE VERİMLİLİK GENEL MÜDÜRÜ T.C. SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI SANAYİDE VERİMLİLİK UYGULAMALARININ ÖNEMİ
    SORU-CEVAP      
  10:30-11:00 ARA      
Paralel Oturum A
YALIN UYGULAMALAR
11:00-12:30 CEVDET ALEMDAR CEO BRISA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.  
    ALİ ÇALIŞKAN CEO KORDSA GLOBAL ENDÜSTRİYEL İPLİK VE KORD BEZİ SAN. VE TİC. A.Ş. GLOBAL BİR GÜÇLENDİRİCİNİN ÖYKÜSÜ
    DUYGU SİVRİOĞLU GENEL MÜDÜR OZON TEKSTİL KONFEKSİYON SAN. VE TİC. A.Ş. OZON TEKSTİL’DE YALIN DÖNÜŞÜM; YENİ BİR KÜLTÜR YARATMAK
    L. HİLMİ ÜNSAL Y.K. BAŞKANI & CEO WAGNER KABLO A.Ş. DİJİTAL ÇAĞDA YALIN KÜLTÜRÜN İNŞASI VE KALICILIĞI
  SORU-CEVAP      
Paralel Oturum B

GİRİŞİMCİLİK

11:00-12:30 JULES RAKOS KURUCU 3BFAB – PROMARKET TASARIM VE TEKNOLOJİ A.Ş.  
    AKIN ARSLAN Y. K. BAŞKANI AB PLUS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. TÜRKİYE’DEN DÜNYAYA BİR UNICORN YOLCULUĞU: TIRPORT
    SERDAR GÖKTEKİN KURUCU & Y.K. BAŞKANI GÖKTEKİN YAPI A.Ş. İYİ, MÜKEMMELİN DÜŞMANIDIR
     SORU-CEVAP      
Paralel Oturum C

UYGULAMALI EĞİTİM

11:00-12:30 CAN YÜKSELEN DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ KİŞİSEL HOSHIN
Paralel Oturum D
UYGULAMALI EĞİTİM
11:00-12:30 HAKAN AKGÜL

 

EREN ARTAR

 

Y.K. ÜYESİ, DANIŞMAN &

EĞİTMEN

DANIŞMAN & EĞİTMEN

YALIN ENSTİTÜ           

                      

YALIN ENSTİTÜ

YALIN SATIŞ VE PAZARLAMA, MÜŞTERİNİN SESİ VE MÜŞTERİ DENEYİMİ
Paralel Oturum E
UYGULAMALI EĞİTİM
11:00-12:30 ALİ KEMAL AYDIN DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ YALIN MODEL FABRİKA
  12:30-13:30 ÖĞLE YEMEĞİ      
Paralel Oturum A

ÜRÜN GELİŞTİRME

13:30-14:40 ALİ ZENGİN İNOVASYON VE ENDÜSTRİYEL TASARIM MÜDÜRÜ HEXAGON STUDIO FİKİRDEN BAŞARILI ÜRÜNE GİDERKEN ETKİLİ BİR YAKLAŞIM: TASARIM ODAKLI DÜŞÜNME
    S. VEDAT SARIGÖL ÜRÜN GELİŞTİRME MÜDÜRÜ – BANYO VITRA – ECZACIBAŞI YAPI GEREÇLERİ A.Ş.   
    CEVDET ÖZDOĞAN BAŞKAN YARDIMCISI, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ YALIN ÜRÜN GELİŞTİRME
    SORU-CEVAP      
Paralel Oturum B
YALIN YÖNETİM MUHASEBESİ
13:30-14:40 PROF. TUNÇ KÖSE ÖĞRETİM ÜYESİ ESKİŞEHİR ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ YALIN ÜRETİM ORTAMINDA MALİYET MUHASEBESİ
    EROL YAKUT Y.K. ÜYESİ, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ  
    M. Y. TUNÇ SANCI DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ YALIN YÖNETİM MUHASEBESİNİN STRATEJİK KARAR ALMADAKİ İŞLEVİ
    SORU-CEVAP      
Paralel Oturum C

YALIN UYGULAMALAR

13:30-14:40 Z. NİL SÖNMEZ BÖLGE MÜDÜRÜ GEBZE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GOSB YÖNETİMİNİN VE BÖLGESİNDEKİ FİRMALARIN ÇETİN REKABET KOŞULLARI İÇİN 2020-2030 VİZYON VE YOL HARİTASI
    DR. MUSTAFA KEMAL AKGÜL DANIŞMANLIK & EĞİTİM DAİRE BAŞKANI T.C. SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, SANAYİ VE VERİMLİLİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ  
    ÜLKÜ KULAÇ GENEL SEKRETER, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ VERİMLİLİK DESTEK PROGRAMI GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ
    SORU-CEVAP      
Paralel Oturum D  13:30-14:40     TÜPRAG METAL MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş. GÜVENLİK VE ERGONOMİNİN ESAS ALINDIĞI, İNSANA VE ÇEVREYE SAYGILI EKONOMİK DEĞER ÜRETMEK
Paralel Oturum E

UYGULAMALI EĞİTİM

 13:30-14:40 ALİ KEMAL AYDIN DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ YALIN MODEL FABRİKA
   14:40-15:00  ARA      
Ana Oturum 2

YALIN UYGULAMALAR

 15:00-16:30 OĞUZHAN GÜRSOY OPERASYONDAN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCISI ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU YALIN EKİPLER
    HAKAN GÖRAL TARIMSAL SANAYİ GRUBUNDAN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCISI TEKFEN HOLDİNG A.Ş. YALIN YÖNETİM YOLCULUĞUNDA YÖNETİMİN YOLCULUĞU
    MUSTAFA LAÇİN Y.K. BAŞKANI & CEO TEMPO METAL AKSESUAR SAN. VE TİC. A.Ş. / SILVERLINE EV GEREÇLERİ SATIŞ VE PAZARLAMA A.Ş. YALIN DÜŞÜNCE’NİN ORGANİZASYONUN TÜM BİRİMLERİ TARAFINDAN SAHİPLENİLMESİ VE İŞ AKIŞINDA KULLANILMASI
    SELİM ŞANKAYA CEO, MISIR ÜRETİM ŞİRKETİ YEŞİM TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.  
     SORU-CEVAP      
  16:30-17:00 ARA      
Ana Oturum 3 17:00-18:00 TOSHIO HORIKIRI KURUCU & BÜYÜK USTA TOYOTA ENGINEERING CORPORATION GELECEK İÇİN MÜCADELE; JAPONYA VE TOYOTA
    SORU-CEVAP      

Salı, 3 ARALIK 2019
08:30-17:30

  SAAT KONUŞMACI ÜNVAN FİRMA KONU
Kayıt 07:30-08:30        
Ana Oturum 1 08:30-09:30     YALIN ENSTİTÜ AÇILIŞ KONUŞMASI – DÜNÜN ÖZETİ VE BUGÜN
    JAN NAHUM KURUCU & Y.K. BAŞKANI HEXAGON GRUBU  
    CENK ALPER CEO SABANCI HOLDİNG A.Ş.  
    SORU-CEVAP      
  09:30-09:50 ARA      
Ana Oturum 2 09:50-11:00 MERYEM İNAN İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ

ÇÖZÜM ORTAĞI

JAGUAR LAND ROVER, UK          

YALIN ENSTİTÜ

ZORLU ZAMANLARDA YALIN İK UYGULAMALARI
    TOSHIO HORIKIRI KURUCU & BÜYÜK USTA TOYOTA ENGINEERING CORPORATION ENDÜSTRİ DÜZEYLERİNİN MEVCUT HALİ VE YÜKSELİŞİ
     SORU-CEVAP      
  11:10-11:30 ARA      
Paralel Oturum A
YALIN UYGULAMALAR
11:30-13:00 HASAN BULUT TEDARİK ZİNCİRİ DİREKTÖRÜ ÇOLAKOĞLU METALURJİ A.Ş. ÇOLAKOĞLU METALURJİ’DE YALIN DÖNÜŞÜM SÜREÇLERİ
    VEYSEL DURAK YALIN OFİS VE KALİTE SİSTEMLERİ MÜDÜRÜ ERKUNT SANAYİ A.Ş. YALIN DÖNÜŞÜMDE İNSAN GELİŞİMİ
    ÜMİT ÖZKAN FABRİKA MÜDÜRÜ KARTONSAN KARTON SAN. VE TİC. A.Ş. KARTONSAN A.Ş.’NİN YALIN DÖNÜŞÜM YOLCULUĞU
    UMUT ZORLU YALIN ÜRETİM MÜDÜRÜ TOROS TARIM SAN. VE TİC. A.Ş. TOROS TARIM’IN YALIN YOLCULUĞU
    SORU-CEVAP      
Paralel Oturum B
YALIN UYGULAMALAR
11:30-13:00 ERAY ULUGÜL      
    EMİR ELÖVE PROSES VE İŞ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ MAGMA MEKATRONİK MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.  
    MERT DURSUN GENEL KOORDİNATÖR RED BUTTON AKSESUAR SAN. TİC. A.Ş. RED BUTTON’DA SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARI
    SORU-CEVAP      
Paralel Oturum C
UYGULAMALI EĞİTİM
11:30-13:00 CEVDET ÖZDOĞAN BAŞKAN YARDIMCISI, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ LİDER GELİŞTİRME
Paralel Oturum D
İLKÖĞRETİM VE ÖNCESİ ÇOCUKLARA TEMEL YAŞAM BECERİSİ KAZANDIRMA
11:30-13:00 TAYFUN ÇAYLAN Y.K. BAŞKANI AOTS MEZUNLARI DERNEĞİ KAMUSAL ALANDA 5S ÇALIŞMASI – PUBLIC 5S
    DR. SEVİLAY DEMİRKESEN ÇAKIR ÖĞRETİM ÜYESİ GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YALIN HAKKINDA HER ŞEYİ BİRİNCİ SINIFTA ÖĞRENDİM
    EROL YAKUT Y.K. ÜYESİ, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ İLKÖĞRETİM VE ÖNCESİ ÇOCUKLAR İÇİN TRAFİK VE YABANCILARLA İLETİŞİM
         
Paralel Oturum E
UYGULAMALI EĞİTİM
11:30-13:00 ALİ KEMAL AYDIN DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ YALIN MODEL FABRİKA
  13:00-14:00 ÖĞLE YEMEĞİ      
Paralel Oturum A
YALIN UYGULMALAR
14:00-15:30 BORA YEŞİLTEPE ÜRETİM, ARGE, YATIRIM VE İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ DURUKAN ŞEKERLEME SAN. VE TİC. A.Ş.  
         ENDEL A.Ş.  
    ABDULLAH TAHA ÖÇER BİSKÜVİ ÜRETİM MÜDÜRÜ KONYA ŞEKER SAN. VE TİC. A.Ş.  
    CAN YÜKSELEN DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ  
Paralel Oturum B
BİLİŞİM – DİJİTALLEŞME
14:00-15:30 REFİK DEMİRCİ EUROMED KIDEMLİ TEKNİK SATIŞ MÜDÜRÜ DASSAULT SYSTEMES CORP. ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ’NÜ GELİŞTİRMEK
    ALPER YURTOĞLU ÜRETİM YÖNETİM SİSTEMLERİ – DİJİTAL DÖNÜŞÜM DİREKTÖRÜ EGEBİMTES BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. DİJİTAL YALIN DÖNÜŞÜM YOLCULUĞU
    FUAT ALİCAN KURUCU ORTAK VELA PARTNERS, SAN FRANCISCO YALIN BİLİŞİM VE YALIN DİJİTAL DÖNÜŞÜM
     SORU-CEVAP      
Paralel Oturum C
UYGULAMALI EĞİTİM
14:00-15:30 NEZİH SOYDAN BAŞKAN YARDIMCISI, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ A3 İLE PROBLEM ÇÖZME VE KATA YAKLAŞIMLARI
Paralel Oturum D

UYGULAMALI EĞİTİM

14:00-15:30 EROL YAKUT Y.K. ÜYESİ, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ ÇALIŞAN VE ÜRETİM SAHA YÖNETİCİLERİNİN YETKİNLEŞTİRİLMESİ
Paralel Oturum E
UYGULAMALI EĞİTİM
14:00-15:30 ALİ KEMAL AYDIN DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ YALIN MODEL FABRİKA
  15:30-16:15 ARA      
Ana Oturum 3 16:15-17:30 TEMEL AKSOY KURUCU & PAZARLAMA DANIŞMANI FİKİRHANE DANIŞMANLIK A.Ş. DEĞİŞMEYEN UNSURLARA ODAKLANMAK
    BARIŞ LOSTUVALI KIDEMLİ PROJE YÖNETİCİSİ PANKOW BUILDERS İNŞAAT SEKTÖRÜNDE YALIN UYGULAMALAR VE
İNOVASYON
    PANEL      

Dikkat

Bu Oturum İngilizcedir. Öğleden sonra bu oturum devam etmektedir. Başka oturum seçemezsiniz. Devam etmek istiyor musunuz?


Dikkat

Bu Oturum Tamamen Dolmuştur.