Program

Pazartesi, 2 ARALIK 2019
09:30-18:00

  SAAT KONUŞMACI ÜNVAN FİRMA KONU
Kayıt İşlemleri 08:30-09:30        
Ana Oturum 1 09:30-10:30 YALÇIN İPBÜKEN BAŞKAN YALIN ENSTİTÜ AÇILIŞ KONUŞMASI
    DEĞER ELÖVE İŞ LİDERİ MAGMAWELD YALIN İŞ YAŞAMINA DOĞRU
    DR. HALİL İBRAHİM ÇETİN SANAYİ VE VERİMLİLİK GENEL MÜDÜRÜ T.C. SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI SANAYİDE VERİMLİLİK UYGULAMALARININ ÖNEMİ
    SORU-CEVAP      
  10:30-11:00 ARA      
Paralel Oturum A
YALIN UYGULAMALAR
11:00-12:30 CEVDET ALEMDAR CEO BRISA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SAN. VE TİC. A.Ş. DÖNÜŞÜMDE 3 ZEHİR 1 PANZEHİR 
    ALİ ÇALIŞKAN CEO KORDSA TEKNİK TEKSTİL A.Ş. GLOBAL BİR GÜÇLENDİRİCİNİN ÖYKÜSÜ
    DUYGU SİVRİOĞLU GENEL MÜDÜR OZON TEKSTİL KONFEKSİYON SAN. VE TİC. A.Ş. OZON TEKSTİL’DE YALIN DÖNÜŞÜM; YENİ BİR KÜLTÜR YARATMAK
    L. HİLMİ ÜNSAL Y.K. BAŞKANI & CEO WAGNER KABLO A.Ş. DİJİTAL ÇAĞDA YALIN KÜLTÜRÜN İNŞASI VE KALICILIĞI
  SORU-CEVAP      
Paralel Oturum B

GİRİŞİMCİLİK

11:00-12:30 JULES RAKOS KURUCU 3BFAB – PROMARKET TASARIM VE TEKNOLOJİ A.Ş. 3 BOYUTLU PRINTER İLE İLGİLİ STARTUP FİRMAMIZIN GELİŞTİRDİĞİ CİHAZ VE REÇİNE PRESENTASYONU
    BARIŞ ANIL OPERASYON DİREKTÖRÜ TIRPORT TÜRKİYE’DEN BİR UNICORN YOLCULUĞU: LOJİSTİK YÖNETİMİNİN GELECEĞİ TIRPORT
    SERDAR GÖKTEKİN KURUCU & Y.K. BAŞKANI GÖKTEKİN YAPI A.Ş. İYİ, MÜKEMMELİN DÜŞMANIDIR
    FUAT ALİCAN KURUCU ORTAK VELA PARTNERS, SAN FRANCISCO İZMİR’DEN SİLİKON VADİSİ’NE DİJİTAL GİRİŞİMCİLİK
     SORU-CEVAP      
Paralel Oturum C

UYGULAMALI EĞİTİM

11:00-12:30 CAN YÜKSELEN DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ KİŞİSEL HOSHIN KANRI
Paralel Oturum D
UYGULAMALI EĞİTİM
11:00-12:30 HAKAN AKGÜL

 

EREN ARTAR

 

Y.K. ÜYESİ, DANIŞMAN &

EĞİTMEN

DANIŞMAN & EĞİTMEN

YALIN ENSTİTÜ YALIN SATIŞ VE PAZARLAMA, MÜŞTERİNİN SESİ VE MÜŞTERİ DENEYİMİ
Paralel Oturum E
UYGULAMALI EĞİTİM
11:00-12:30 ALİ KEMAL AYDIN DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ YALIN MODEL FABRİKA
  12:30-13:30 ÖĞLE YEMEĞİ      
Paralel Oturum A

ÜRÜN GELİŞTİRME

13:30-14:40 ALİ ZENGİN İNOVASYON VE ENDÜSTRİYEL TASARIM MÜDÜRÜ HEXAGON STUDIO FİKİRDEN BAŞARILI ÜRÜNE GİDERKEN ETKİLİ BİR YAKLAŞIM: TASARIM ODAKLI DÜŞÜNME
    S. VEDAT SARIGÖL ÜRÜN GELİŞTİRME MÜDÜRÜ – BANYO ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU  ECZACIBAŞI YAPI GEREÇLERİ VİTRA SERAMİK SAĞLIK GEREÇLERİ ÜRÜN VE PROSES GELİŞTİRME SÜREÇLERİNDE YALIN YAKLAŞIMLAR
    CEVDET ÖZDOĞAN BAŞKAN YARDIMCISI, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ YALIN ÜRÜN GELİŞTİRME
    SORU-CEVAP      

Paralel Oturum B YALIN UYGULAMALAR

 13:30-14:40 CENGİZ ARPA MOBİL EKİPMAN BAKIM YÖNETİCİSİ TÜPRAG METAL MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.

YALIN MADEN

GÖKSEL ALPASLAN İSEÇ ve RİSK MÜDÜRÜ
HAKAN ALBAYRAK GÜVENİLİRLİK MÜHENDİSİ
HALİL İŞLEK İŞLETME ENERJİ YÖNETİCİSİ
SELÇUK TURAN PROSES YÖNETİCİSİ
    HÜSREV YAMAN Y.K. ÜYESİ, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ
    SEDAT CANOĞLU DANIŞMAN & EĞİTMEN
     SORU-CEVAP      
Paralel Oturum C

YALIN UYGULAMALAR

13:30-14:40 Z. NİL SÖNMEZ BÖLGE MÜDÜRÜ GEBZE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GOSB YÖNETİMİNİN VE BÖLGESİNDEKİ FİRMALARIN ÇETİN REKABET KOŞULLARI İÇİN 2020-2030 VİZYON VE YOL HARİTASI
    DR. MUSTAFA KEMAL AKGÜL DANIŞMANLIK & EĞİTİM DAİRE BAŞKANI T.C. SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, SANAYİ VE VERİMLİLİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SANAYİ İŞLETMELERİNİN VERİMLİLİK DÖNÜŞÜMÜNDE UYGULAMALI YETKİNLİK VE DİJİTAL DÖNÜŞÜM MERKEZLERİ
    ÜLKÜ KULAÇ GENEL SEKRETER, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ VERİMLİLİK DESTEK PROGRAMI GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ
    SORU-CEVAP      
Paralel Oturum D
YALIN YÖNETİM MUHASEBESİ
13:30-14:40 PROF. DR. TUNÇ KÖSE ÖĞRETİM ÜYESİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ YALIN ÜRETİM ORTAMINDA MALİYET MUHASEBESİ
    EROL YAKUT Y.K. ÜYESİ, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ KÜÇÜK TAKIMLARDA MALİYET YÖNETİMİ
    M. Y. TUNÇ SANCI DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ YALIN YÖNETİM MUHASEBESİNİN STRATEJİK KARAR ALMADAKİ İŞLEVİ
    SORU-CEVAP      
Paralel Oturum E

UYGULAMALI EĞİTİM

 13:30-14:40 ALİ KEMAL AYDIN DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ YALIN MODEL FABRİKA
   14:40-15:00  ARA      
Ana Oturum 2

YALIN UYGULAMALAR

 15:00-16:30 OĞUZHAN GÜRSOY OPERASYONDAN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCISI ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU YALIN EKİPLER
    HAKAN GÖRAL TARIMSAL SANAYİ GRUBUNDAN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCISI TEKFEN HOLDİNG A.Ş. YALIN YÖNETİM YOLCULUĞUNDA YÖNETİMİN YOLCULUĞU
    MUSTAFA LAÇİN Y.K. BAŞKANI & CEO TEMPO METAL AKSESUAR SAN. VE TİC. A.Ş. / SILVERLINE EV GEREÇLERİ SATIŞ VE PAZARLAMA A.Ş. YALIN DÜŞÜNCE’NİN ORGANİZASYONUN TÜM BİRİMLERİ TARAFINDAN SAHİPLENİLMESİ VE İŞ AKIŞINDA KULLANILMASI
    DR. AKIN ARSLAN Y. K. BAŞKANI TTT GLOBAL GROUP FİKRİN TEKNOLOJİYE, TEKNOLOJİNİN İŞE, İŞİN BAŞARI HİKAYESİNE DÖNÜŞME SERÜVENİ: DÜŞÜNDÜM. TASARLADIM. YAPTIM.
     SORU-CEVAP      
  16:30-17:00 ARA      
Ana Oturum 3 17:00-18:00 TOSHIO HORIKIRI KURUCU & BÜYÜK USTA TOYOTA ENGINEERING CORPORATION GELECEK İÇİN MÜCADELE; JAPONYA VE TOYOTA
    SORU-CEVAP      

Salı, 3 ARALIK 2019
08:30-17:30

  SAAT KONUŞMACI ÜNVAN FİRMA KONU
Kayıt 07:30-08:30        
Ana Oturum 1 08:30-09:30     YALIN ENSTİTÜ AÇILIŞ KONUŞMASI – DÜNÜN ÖZETİ VE BUGÜN
    JAN NAHUM KURUCU & Y.K. BAŞKANI HEXAGON GRUBU  
    CENK ALPER CEO SABANCI HOLDİNG A.Ş.  
    SORU-CEVAP      
  09:30-09:50 ARA      
Ana Oturum 2 09:50-11:00 MERYEM İNAN İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ

ÇÖZÜM ORTAĞI

JAGUAR LAND ROVER, UK          

YALIN ENSTİTÜ

ZORLU ZAMANLARDA YALIN İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARI
    TOSHIO HORIKIRI KURUCU & BÜYÜK USTA TOYOTA ENGINEERING CORPORATION ENDÜSTRİ DÜZEYLERİNİN MEVCUT HALİ VE YÜKSELİŞİ
     SORU-CEVAP      
  11:10-11:30 ARA      
Paralel Oturum A
YALIN UYGULAMALAR
11:30-13:00 HASAN BULUT TEDARİK ZİNCİRİ DİREKTÖRÜ ÇOLAKOĞLU METALURJİ A.Ş. ÇOLAKOĞLU METALURJİ’DE YALIN DÖNÜŞÜM SÜREÇLERİ
    VEYSEL DURAK YALIN OFİS VE KALİTE SİSTEMLERİ MÜDÜRÜ ERKUNT SANAYİ A.Ş. YALIN DÖNÜŞÜMDE İNSAN GELİŞİMİ
    ÜMİT ÖZKAN FABRİKA MÜDÜRÜ KARTONSAN KARTON SAN. VE TİC. A.Ş. KARTONSAN A.Ş.’NİN YALIN DÖNÜŞÜM YOLCULUĞU
    UMUT ZORLU YALIN ÜRETİM MÜDÜRÜ TOROS TARIM SAN. VE TİC. A.Ş. TOROS TARIM’IN YALIN YOLCULUĞU
    SORU-CEVAP      
Paralel Oturum B
YALIN UYGULAMALAR
11:30-13:00 ERAY ULUGÜL  CEO ANGST PFISTER GELİŞMİŞ TEKNİK ÇÖZÜMLER A.Ş. GELECEK İÇİN DÖNÜŞÜM 
    EMİR ELÖVE PROSES VE İŞ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ MAGMAWELD BUGÜNÜN DÜNYASINDA AİLE ŞİRKETLERİ
    SORU-CEVAP      
Paralel Oturum C
UYGULAMALI EĞİTİM
11:30-13:00 CEVDET ÖZDOĞAN BAŞKAN YARDIMCISI, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ LİDER GELİŞTİRME
Paralel Oturum D
İLKÖĞRETİM ÇOCUKLARINA TEMEL YAŞAM BECERİSİ KAZANDIRMA
11:30-13:00 TAYFUN ÇAYLAN Y.K. BAŞKANI AOTS MEZUNLARI DERNEĞİ KAMUSAL ALANDA 5S ÇALIŞMASI – PUBLIC 5S
    DR. SEVİLAY DEMİRKESEN ÇAKIR ÖĞRETİM ÜYESİ GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YALIN HAKKINDA HER ŞEYİ BİRİNCİ SINIFTA ÖĞRENDİM
    EROL YAKUT Y.K. ÜYESİ, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ İLKÖĞRETİM ÇOCUKLARINA TEHLİKE TAHMİN BECERİSİ KAZANDIRMA
         
Paralel Oturum E
UYGULAMALI EĞİTİM
11:30-13:00 ALİ KEMAL AYDIN DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ YALIN MODEL FABRİKA
  13:00-14:00 ÖĞLE YEMEĞİ      
Paralel Oturum A
YALIN UYGULAMALAR
14:00-15:30 BORA YEŞİLTEPE ÜRETİM, ARGE, YATIRIM VE İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ DURUKAN ŞEKERLEME SAN. VE TİC. A.Ş. YALIN DÖNÜŞÜM’DE ORTA KADEME DİRENCİ VE İKNA
    ABDULLAH TAHA ÖÇER BİSKÜVİ ÜRETİM MÜDÜRÜ KONYA ŞEKER SAN. VE TİC. A.Ş. (TORKU) KAYIP – MALİYET MATRİSİ UYGULAMALARI VE KAZANIMLARI
    MURAT SAKALLI ÜRETİM MÜDÜRÜ PANAGRO TARIM HAYVANCILIK GIDA SAN. TİC. A.Ş. PANAGRO’DA YALIN DÖNÜŞÜM VE TORKU ÖDÜLLENDİRME SİSTEMİ
    KEMALETTİN AKKAYA EĞİTİM VE GELİŞTİRME MÜDÜRÜ ANADOLU BİRLİK HOLDİNG
    CAN YÜKSELEN DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ PROSES ENDÜSTRİLERİNDE MURA VE MURİ KONTROLÜ İLE AKIŞI YÖNETMEK
Paralel Oturum B
BİLİŞİM – DİJİTALLEŞME
14:00-15:30 REFİK DEMİRCİ EUROMED KIDEMLİ TEKNİK SATIŞ MÜDÜRÜ DASSAULT SYSTEMES CORP. ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ’NÜ GELİŞTİRMEK
    ALPER YURTOĞLU ÜRETİM YÖNETİM SİSTEMLERİ – DİJİTAL DÖNÜŞÜM DİREKTÖRÜ EGEBİMTES BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. DİJİTAL YALIN DÖNÜŞÜM YOLCULUĞU
    BURAK MUSTAFA SARI PLANLAMA BİRİM YÖNETİCİSİ MAGMAWELD YALIN ÜRETİM İLE ENDÜSTRİ 4.0 ALTYAPISI
    GÖKSEL BOYACIOĞLU YAPIM MÜDÜRÜ TURNER INTERNATIONAL PROJE YÖNETİMİ LTD. ŞTİ. YALIN İNŞAAT YÖNETİMİNDE SON PLANLAYICI SİSTEMİ
    NİZAMİ ÖZÇELİK TEKNİK OFİS MÜHENDİSİ
     SORU-CEVAP      
Paralel Oturum C
UYGULAMALI EĞİTİM
14:00-15:30 NEZİH SOYDAN BAŞKAN YARDIMCISI, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ A3 İLE PROBLEM ÇÖZME VE KATA YAKLAŞIMLARI
Paralel Oturum D

UYGULAMALI EĞİTİM

14:00-15:30 EROL YAKUT Y.K. ÜYESİ, DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ ÜRETİM ELEMANI VE ÜRETİM SAHA LİDERİNİN YETKİNLİKLERİNİN ARTIRILMASI
Paralel Oturum E
UYGULAMALI EĞİTİM
14:00-15:30 ALİ KEMAL AYDIN DANIŞMAN & EĞİTMEN YALIN ENSTİTÜ YALIN MODEL FABRİKA
  15:30-16:15 ARA      
Ana Oturum 3 16:15-17:30 TEMEL AKSOY KURUCU & PAZARLAMA DANIŞMANI FİKİRHANE DANIŞMANLIK A.Ş. DEĞİŞMEYEN UNSURLARA ODAKLANMAK
    BARIŞ LOSTUVALI KIDEMLİ PROJE YÖNETİCİSİ PANKOW BUILDERS İNŞAAT SEKTÖRÜNDE YALIN UYGULAMALAR VE
İNOVASYON
    PANEL      

Dikkat

Bu Oturum İngilizcedir. Öğleden sonra bu oturum devam etmektedir. Başka oturum seçemezsiniz. Devam etmek istiyor musunuz?


Dikkat

Bu Oturum Tamamen Dolmuştur.