top of page
Refik Demirci.JPG

Refik DEMİRCİ

Bütünleşik Onkoloji Merkezi Direktörü,

HİSAR HOSPITAL INTERCONTINENTAL

2001 yılında Y.T.Ü. Makine Mühendisliğini tamamladıktan sonra Türkiye'de ve İngiltere'de 3D SOLIDWORKS ürünlerini kullanarak Tasarım ve ArGe Mühendisliği yaptı. Kazandığı tecrübeler sayesinde birçok ülkede büyük ölçekli Projelerin Koordinatörlük ve Yöneticilik pozisyonlarında görev aldı. Daha sonra İşletme Yönetimi alanında kendisini geliştirmek için İngiltere'de Manchester Kolejinde Pazarlama sertifika programını bitirdi ve Sheffield'ta Sheffield Hallam Üniveristesi'nde Endüstri Mühendisliği Yönetimi üzerine MBA master eğitimini tamamladı. 

Türkiye'ye kesin dönüş yaptıktan sonra 12 yıl Dassault Systemes EMEA bölgesinin Türkiye ofisinde Teknik Satış Müdürü ve Endüstri Süreç Danışmanı olarak kritik bir görev aldı. Tasarım ve üretim sektörüne 3D Dijital İkiz, PDM, PLM ve 3DEXPERIENCE Bulut Çözümleri gibi yeni nesil mühendislik teknolojilerini üretim yapan firmalarına tanıtarak dijital ortamda ürün geliştirme süreçlerinin geliştirilmesi için Türkiye çapında uygulama hizmeti veren yetkili satıcıların mühendislik kadrolarını geliştirdi. 

Yalın Üretim ve Dijital Dönüşüm alanlarında edindiği bilgi ve tecrübeleri sağlık sektörüne kazandırmak için ise 2023 yılında Hisar Hospital Intercontinental ailesinin İcra Kurulu Üyeliğine kabul edildi ve uluslararası standartlarda Dijital Yalın Hastane konsepti uygulanan Hisar Hospital Bütünleşik Onkoloji Merkezi'nin kurulumunu sürecine katıldı. Bugün Hisar Hospital Bütünleşik Onkoloji Merkezi'nin Direktörlüğü pozisyonunda hizmet vermeye devam etmektedir.

bottom of page