" /> Serdar GÖKTEKİN – Yalın Zirve 2019

SERDAR GÖKTEKİN

Serdar GÖKTEKİN

Kurucu & Y.K. Başkanı
GÖKTEKİN YAPI A.Ş.

İyi, Mükemmelin Düşmanıdır

Biraz merak, biraz cesaret ile iyiye razı olmadan, sonu olmayan mükemmeliyete ulaşabilme yolculuğu…


1980 Adana doğumlu olan Serdar Göktekin evli ve iki kız çocuğu babasıdır. Mersin Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Okuldan sonra babası Osman GÖKTEKİN’in kurmuş olduğu, elektronik ve elektrikli ev aletleri sektöründe Irak ve İran pazarlarında faaliyet gösteren Göktekin Co. (GOSONIC) firmasında Pazar ve İş Geliştirme alanında çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Irak Ülke Müdürlüğü pozisyonunda gelen Gökdemir bu görevi 6 yıl sürdürdü.

GOSONIC Irak, 6 yıllık bu süreçte, özellikle global pazarda tedarik zinciri geliştirme, pazarlama ve satış ağı geliştirme konularına önem vererek her yıl en az %50 ciro büyümesi ile 2011 yılında yıllık 40 milyon US$ ciroya ulaştı. Akabinde Türkiye’de yatırım yapma ve iş geliştirme amacı ile 2011-2013 yılları arası gayrimenkul ve arsa yatırımları yaparak Göktekin Yapı’nın temellerini atmaya başladı.

2013 sonunda Göktekin Yapı’yı kurarak hayatında yeni bir dönem açt. Bu yeni dönemin başlamasından bugüne kadar Göktekin Yapı olarak Adana’nın farklı noktalarında konut ve iş yeri projelerini hayata geçirdi. 2019 yılında Göktekin Proje ve Osmanoğlu Şirketlerini de kurarak endüstriyel yapı sektöründe faaliyet göstermeye başladı.

Bugün gayrimenkul sektöründe, mevcut ve yeni başlanacak projelerin yanı sıra endüstriyel yapı projeleri ile de yolculuğuna ‘doğru insanı bulma’ amacı ve ‘iyileştirme sonsuzdur’ prensibi ile devam etmektedir…

Dikkat

Aktif katılımcı limiti dolmuştur. Gözlemci olarak katılabilirsiniz.


Dikkat

Bu Oturum Tamamen Dolmuştur.